Daisy

Daisy je fenka jezevčíka. Narodila se 15.5.2006. Já jsem si pro ní jela 2.července do Lomnice nad Popelkou.V té době jsem neměla o kynologii nebo agility vůbec žádné ponětí. Chtěla jsem pejska s kterým bych se mohla mazlit, chodit s ním na procházky... Prostě takového malého společníka o kterého bych se mohla starat sama.

O necelé dva roky později jsem se dozvěděla, že existuje agility. Asi čtyři měsíce jsme na cvičáku pilovaly poslušnost. V létě jsme vyrazily na tábor agility v Kladně. Tam jsme se aspoň trochu naučily jednotlivé překážky. Od té doby cvičíme agility pravidelně. V současné době se snažím, aby Daisy agility co nejvíc bavilo.

Daisy se v poslední době dost změnila a konečně se nám daří spolu lépe komunikovat.

V lednu 2009 jsme začali trénovat s clickrem. Nejvíce využívám shaping. Daisy je od té doby aktivnější, cvičení jí baví a taky si o něj občas "řekne". A hlavně mi sama nabízí cviky.
Aktualizace, rok 2011: Přestali jsme skákat "normální" eSka a běháme jen snížené skočky nebo i bez laťky. Daisy z toho má velkou radost a téměř vždycky jí to baví. I když má občas taky svojí náladu kdy jí nebaví vůbec nic a cvičit prostě nebude...